- 2116,50 zł 2490,00 zł
- Wysyłka w 24h | Darmowa dostawa od 200 zł
- Dostępność: 3


| Szczegóły kamieni szlachetnych | |
| Ilość kamieni | 1 |
| Masa kamieni(a) | 0,10 ct |
| Barwa kamieni(a) | H |
| Czystość | SI |
| Szczegóły pierścionka | |
| Surowiec | złoto żółte |
| Próba | 585 |
| Szerokość szyny | 1,6 mm |
| Grubość szyny | 1,3 mm |
| Szerokość korony | 3 mm |
| Wysokość korony | 3 mm |
| Waga | 1,17 - 1,3 (uśredniona) |
Ten skręcany pierścionek wykonany jest ze złota próby 585 i jest ozdobiony brylantem o masie 0,10 ct. Brylant jest zwieńczeniem efektownie skręcanej szyny, która nadaje pierścionkowi elegancki i nowoczesny wygląd.
Pierścionek jest idealnym dodatkiem do każdej stylizacji, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jest to doskonały prezent dla ukochanej osoby.
Gwarancja:
Kolczyki srebrne 925 literki "n" z kolorowymi cyrkoniami to propozycja, która wyróżnia się nowoczesn..
143,65 zł 169,00 zł
Jeśli szukasz oryginalnych kolczyków na specjalne okazje, te niedużych rozmiarów pozłacane kolczyki ..
66,30 zł 78,00 zł