| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro pozłacane |
| Próba | 925 |
| Kamień | onyks |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 17 + 3 cm |
| Wysokość zawieszki | 23 mm |
| Szerokość zawieszki | 13 mm |
| Waga | 3,6 g |
Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla swojej córki, wnuczki lub siostrzenicy, zwróć uwagę na te ur..
78,20 zł 92,00 zł