| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro pozłacane 14-ct złotem |
| Próba | 925 |
| Kamień | onyks |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | możliwość dopasowania w przedziale 16-19 cm (3 cm regulacji) |
| Wysokość zawieszki | 12 mm |
| Szerokość zawieszki | 12 mm |
| Waga | 1,9 g |