- 143,65 zł 169,00 zł
- Kod produktu: kkvmd1df
- Wysyłka w 24h | Darmowa dostawa od 200 zł
- Dostępność: 3


| Szczegóły pierścionka | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | opal syntetyczny, cyrkonie |
| Szerokość szyny | 2 mm |
| Grubość szyny | 1 mm |
| Szerokość korony | 10 mm |
| Wysokość korony | 7 mm |
| Waga | 3,07 g |
Ten elegancki pierścionek wykonany jest ze srebra próby 925 i ozdobiony granatowym opalem syntetycznym. Opal ma piękny, głęboki kolor i jest otoczony rzędem cyrkonii w kolorze białym. Cyrkonie zdobią także wierzchnią część szyny pierścionka i mają średnicę około 2 mm, dodając mu dodatkowego blasku.
Pierścionek jest idealnym dodatkiem do każdej stylizacji. Może być noszony na co dzień lub na specjalne okazje. Jest to doskonały prezent dla ukochanej osoby.
Zawieszka wykonana ze srebra rodowanego, wysadzana cyrkoniami, to wyjątkowy dodatek, który może doda..
323,85 zł 381,00 zł