| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 20 cm (w tym 3 cm regulacja) |
| Wysokość zawieszki | 7 mm |
| Szerokość zawieszki | 7 mm |
| Waga | 3 g |
Bransoletka srebrna z naprzemiennie rozmieszczonymi drobnymi serduszkami i białymi cyrkoniami.
Przedstawiamy naszyjnik, który zachwyca finezją i elegancją, łącząc w sobie klasyczne piękno z nowoc..
254,15 zł 299,00 zł
Te niezwykłe srebrne kolczyki inspirowane kosmicznym motywem to idealny wybór dla osób, które cenią ..
118,15 zł 139,00 zł
Zawieszka do bransoletki z wieloma serduszkami. Na płaszczyznach koralika widać serca ażurowe, jedna..
132,60 zł 156,00 zł
Prezentujemy Państwu wyjątkową bransoletkę srebrną z motywem nieskończoności. Wykonana z najwyższej ..
209,95 zł 247,00 zł
Ten wyjątkowy pierścionek zachwyca klasycznym wzornictwem i ponadczasowym stylem. Centralnym element..
84,15 zł 99,00 zł
Złota bransoletka z czarną czterolistną koniczyną jest doskonałym prezentem dla osób, które cenią so..
1815,60 zł 2136,00 zł
Te niezwykłe srebrne kolczyki inspirowane kosmicznym motywem to idealny wybór dla osób, które cenią ..
118,15 zł 139,00 zł
Ten elegancki pierścionek zaręczynowy wykonany ze złota próby 585 to kwintesencja klasyki i ponadcza..
2719,15 zł 3199,00 zł