| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia różowa |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | kostka |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 6 mm |
| Wysokość zawieszki | 10 mm |
| Waga | 3,15 - 3,5 g |
Skompletuj z:
Zawieszka do bransoletki w serca z dwoma przecinającymi się liniami czarnych cyrkonii. Charms pasuje..
187,85 zł 221,00 zł