| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 48 cm (regulacja od 45 do 48 cm) |
| Szerokość zawieszki | 9 mm |
| Wysokość zawieszki | 7 mm |
| Waga | 2,1 g |
Elegancki naszyjnik wykonany ze srebra próby 925, ozdobiony zawieszką w kształcie serduszka. Serduszko jest misternie zdobione białymi cyrkoniami, które nadają mu wyjątkowy blask i elegancję. Ten subtelny naszyjnik doskonale uzupełni każdą stylizację, dodając jej uroku i klasy. Idealny na specjalne okazje oraz jako codzienny dodatek, symbolizuje miłość i wyjątkowe chwile.
Do kompletu znajdziesz u nas również:
Odkryj wyjątkową zawieszkę wykonaną z wysokiej jakości srebra próby 925, łączącą w sobie dwa najsiln..
67,15 zł 79,00 zł
Naszyjnik pozłacany na różowo (rose gold) przedstawiający konstelację byka (taurus). Gwiazdy odwzoro..
204,85 zł 241,00 zł
Naszyjnik pozłacany na różowo (rose gold) przedstawiający konstelację lwa (leo). Gwiazdy odwzorowano..
204,85 zł 241,00 zł
Naszyjnik z oryginalną zawieszką, który pozwoli zaakcentować Twoją pasję do muzyki lub sentyment do ..
204,00 zł 240,00 zł
Naszyjnik pozłacany na różowo (rose gold) przedstawiający konstelację barana (aries). Gwiazdy odwzor..
204,85 zł 241,00 zł