| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane, emaliowany element |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Długość | 45 cm (regulacja 44-47 cm) |
| Szerokość zawieszki | 8 mm |
| Wysokość zawieszki | 27 mm |
| Waga | 3,05 g |
Wprowadź świąteczną magię do swojej kolekcji biżuterii dzięki srebrnemu naszyjnikowi z kolorową zawieszką w kształcie dziadka do orzechów! Ta niezwykła biżuteria wykonana z rodowanego srebra pr. 925 oraz emalii, zachwyca radosnym wzornictwem i precyzyjnym wykończeniem każdego detalu. Delikatny łańcuszek o długości 45 cm (z regulacją 44-47 cm) spodoba się każdemu miłośnikowi bożonarodzeniowych akcentów, natychmiast wprowadzając ciepły klimat świąt do codziennych stylizacji. Zawieszka dziadek do orzechów to wyjątkowy talizman na zimowy czas, który nie tylko przywołuje wspomnienia dzieciństwa i bajkowych opowieści, ale też wywołuje uśmiech i dodaje blasku każdemu dniu.
Do kompletu z:

Odkryj delikatność i ponadczasowy urok srebrnej zawieszki, która zachwyca subtelnym wykonaniem i prz..
79,05 zł 93,00 zł
Klasyka w nowoczesnym wydaniu Ten subtelny naszyjnik to połączenie minimalistycznego designu z ..
169,15 zł 199,00 zł
Te urocze kolczyki w kształcie słoników zostały wykonane ze srebra próby 925 i pokryte warstwą złota..
80,75 zł 95,00 zł
Srebrny pierścionek z koniczynką to piękna biżuteria, która doda uroku każdej kreacji. Pierścionek j..
126,65 zł 149,00 zł
Srebrne zakręcane kolczyki w kształcie serc z końmi to delikatna, a jednocześnie wyrazista biżuteria..
118,15 zł 139,00 zł
Wprowadź świąteczną magię do swojej kolekcji biżuterii dzięki srebrnemu naszyjnikowi z kolorową zawi..
146,20 zł 172,00 zł
Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu Ta bransoletka to uosobienie subtelności i luksusu, łączą..
140,25 zł 165,00 zł
Ta wyjątkowa zawieszka srebrna z naturalną perłą to kwintesencja ponadczasowej elegancji i subtelneg..
102,00 zł 120,00 zł