| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane |
| Próba | 925 |
| Kamień | onyks |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 + 3 cm |
| Szerokość zawieszki | 16 mm |
| Wysokość zawieszki | 9 mm |
| Waga | 5,3 g |
Jeśli szukasz eleganckiej i nowoczesnej zawieszki, ta srebrna ozdoba z wiszącymi kolorowymi i cyrkon..
98,60 zł 116,00 zł