| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia fioletowa |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 38 cm |
| Szerokość zawieszki | 6 mm |
| Wysokość zawieszki | 13 mm |
| Waga | 2,15 g |
Ten uroczy, delikatny naszyjnik to spełnienie marzeń każdej małej miłośniczki błyskotek. Został zaprojektowany z myślą o młodszych klientkach, na co wskazuje idealnie dopasowana długość subtelnego łańcuszka – 38 cm z możliwością regulacji o dodatkowe 3 cm.
Sercem tej urokliwej ozdoby jest drobna zawieszka o szerokości zaledwie 6 mm. Główną rolę gra w niej lśniąca cyrkonia o intensywnym, fioletowym odcieniu, precyzyjnie oszlifowana w kształt serca. Kamień został osadzony w gładkiej, bezpiecznej oprawie z lśniącego srebra (tzw. zarga), która chroni go przed uszkodzeniami i zapobiega zaciąganiu ubranek. Wykonany w całości z wysokiej jakości srebra, naszyjnik jest hipoalergiczny i bezpieczny dla wrażliwej skóry.
To doskonały pomysł na niezapomniany prezent z okazji urodzin, komunii czy Dnia Dziecka. Model ten stanowi część eleganckiego kompletu – dobierz do niego pasujące kolczyki, by stworzyć idealny zestaw!
Zawieszka wykonana ze srebra pozłacanego w postaci okrągłej blaszki z cyrkonią. Gładka powierzchnia ..
79,90 zł 94,00 zł
Harmonia form i symbolika bliskości Dodaj swojej stylizacji odrobinę nowoczesnej elegancji dzięki w..
318,75 zł 375,00 zł
Dodaj swojej stylizacji odrobinę luksusu i subtelnej magii natury dzięki wyjątkowej bransoletce sreb..
293,25 zł 345,00 zł