| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie, onyks |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 50 cm (z regulacją od 45 do 50 cm) |
| Szerokość zawieszki | 12 mm |
| Wysokość zawieszki | 12 mm |
| Waga | 7,00 g |
Ten wyjątkowy naszyjnik łączy w sobie subtelną elegancję z ponadczasowym motywem koniczyny, symbolizującym szczęście i powodzenie. Wykonany z najwyższej jakości srebra próby 925.
Cechy produktu:
Naszyjnik dzięki sześciu zawieszkom jest okazały, ale jednocześnie wygodny w noszeniu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. To doskonały wybór na prezent dla bliskiej osoby, który ucieszy każdą kobietę ceniącą piękną i symboliczną biżuterię.
Stwórz komplet wraz z:

Pozłacana bransoletka z onyksem. Produkt z kolekcji Art Deco - dla tych wszystkich, którzy lubią pro..
182,75 zł 215,00 zł
Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla swojej córki, wnuczki lub siostrzenicy, zwróć uwagę na te ur..
78,20 zł 92,00 zł